Artlab

Sellest ajast saadik, kui geellakist on saanud kaunitaride absoluutne lemmik, on küünte geellakiga katmise tehnoloogia muutunud üha täiuslikumaks.  Juba pikemat aega on kasutusel kautšukisisaldusega geellaki alusgeel (rubber base), kuid vähesed teavad, mille poolest erineb see geellaki alusgeel tavalisest alusgeelist.

Kautšukisisaldusega geellaki alusgeel on sama, mis tavaline alusgeel, mida kasutatakse küünte katmiseks kolmefaasilises süsteemis. Kuid alusgeelil on mitu erinevat omadust ja eelist. Selle koostisesse on kautšukki (rubber) lisatud, mistõttu on geel palju paksema konsistentsiga. Samas ei tasu arvata, et geellaki koostisesse lisatud kautšuk on looduslikku päritolu. Sõna Rubber on küünelaki pudelile kirjutatud mitte selleks, et viia eksitusse, vaid selleks, et anda aimu selle alusgeeli füüsilisest omadusest. Polümeerimisel muutub Rubber geellaki alusgeel kõvaks, kuid säilitab oma painduvuse nagu kumm. Tänu sellele omadusele ongi kautšukisisaldusega geellaki alusgeelil järgmised erinevused:

  • Lihtsustab küüneplaadi tasandamise protsessi. See on eriti kasulik ebatasaste, laineliste küünte ja muude küünedefektide puhul. Alusgeel täidab ühtlaselt küüneplaadi ebatasase pinna ja muudab edasise töö palju lihtsamaks.
  • Mugav peale kanda. Kuna alusgeel on paksema või keskmise konsistentsiga, siis ta valgub küüneplaatide külgedele. Seepärast saab katta lakiga korraga neli küünt ning panna küünelampi kuivama.
  • Alusgeeli soovitatakse kasutada õhukeste ja murduvate küünte puhul. Kaks õhukest kautšukisisaldusega alusgeeli kihti tugevdab küüsi väga hästi.
  • Kautšuki elastsus välistab mõrade tekke pikaajalise maniküüri kandmisel.
  • Kaitseb küüsi ülihästi värvilise geellaki pigmendi eest.
  • Pealislakk annab küüntele ideaalse läike, kuid just alusgeeli kasutamine võimaldab saavutada ühtlaselt tasase küünepinna laitmatu tulemuse jaoks. Kautšukisisaldusega alusgeeli kasutamine on lihtne ka mitte professionaalide jaoks.
  • Tihke koostisega alusgeel ei tõmbu kokku küüneplaadi otsas ja ei jäta õhukesi kohti pärast küünte kuivatamist nagu paljude tavaliste alusgeelide puhul, kus hea tulemuse saavutamiseks tuleb küüned katta veel teise kihiga.
Ostukorv
Tooteid ostukorvis ei ole!
Jätka ostlemist
This site is registered on wpml.org as a development site.