Artlab

Kui kaua võib geellakk peal olla?

> Kui kaua võib geellakk peal olla?

Kauapüsiva geellaki turule ilmumisega on kaunitaridel üks probleem vähem – laitmatut maniküüri võib nautida mitu nädalat!

Selline vastupidavus on tõeline kingitus! Samas on üks “AGA” – naised kannavad tihti maniküüri 5-6 nädalat, venitades selle uuendamisega viimase hetkeni.  

Kuid geellakkide tootjate ja küünetehnikute soovituste kohaselt tohib geellakk küüntel peal olla 2, maksimum 3 nädalat. 

Selle aja möödudes, ja isegi kui maniküür näeb veel küüntel hea välja, tuleb see eemaldada.

Selleks on mitu tähtsat põhjust:

1. Küüne arhitektuur

Küünetehnik teeb maniküüri, luues küüne õige arhitektuuri –  tänu sellele tekib ilus vorm, katet saab peale kanda mõrade ja täketeta. 

Kui küüned kasvavad liiga pikaks, on arhitektuur rikutud – kõrgem punkt, “apeks”, mis on õige maniküüri tegemise korral omamoodi raskuse keseks, nihkub küüne vabale äärele ja suurendab survet küünele. Sellega võib kaasneda küünte murdumine, mis on valus ja väga ebameeldiv. 

Seepärast tuleb jälgida küünte pikkust! Kui teie küüned on kasvanud rohkem kui 2-3 mm, tuleb teha uus maniküür!

2.Materjali omadus

Tootjate soovitused geellaki kandmise tähtaegade kohta ei ole ilmaasjata tehtud! Geellakis tekkinud polümeersed ühendid hakkavad muutuma, see teeb katte kõlbmatuks, kuid pealtvaadates võib maniküür tunduda veel päris ilus.  

Parem on mitte eirata soovitusi ja vahetada küünte katet 2-3 nädala tagant. 

3. Ohutu mahavõtmine

See on hämmastav, kuid mida kauem te mõningaid materjale kannate, seda paremini nad kinnituvad küüneplaadi külge. Ja siis, kui te tahate materjali eemaldada, on seda juba keeruline kiiresti ja ohutult teha. Keegi ei taha oma küünte tervist ohtu seada, seetõttu tuleb küünte kate õigeaegselt maha võtta. 

Loomulikult ei juhtu mitte midagi katastroofilist, kui te olete maniküüri vahetamisega viivitanud üks kord. Kuid teha seda regulaarselt on suur viga! Teie käed on regulaarset  ja õiget hooldust väärt!

Värske maniküür näeb ilus ja korralik välja ning mis kõige tähtsam – enda eest hoolitseda on väga mõnus!

Ostukorv
Tooteid ostukorvis ei ole!
Jätka ostlemist
This site is registered on wpml.org as a development site.